KONST / Litografier / Färglitografi 9065033
nr 906 5033
Gösta Ehrenberg
(f. 1923), Sverige
Färglitografi , Gösta Ehrenberg (f. 1923), "Roddam", signerad. 1977, 14/160, motivet: 34x47
Gösta Ehrenberg, svensk målare, tecknare och grafiker född i Falun 1923.
Utrop:
300 kr
måndag 18 augusti 2014
kl 18:39:04
Gösta Ehrenberg
Läs mer om Gösta Ehrenberg