KONST / Litografier / Färglitografi 14204073
nr 1420 4073
Göran Hahne
(f. 1943), Sverige
Skärgård. Signerad, numrerad 1/290. Färglitografi, bildmått: 79x50, yttermått inklusive ram: 97x67 cm
Göran Hahne, svensk målare, grafiker och illustratör född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 september 2021
kl 18:45:22
100 kr
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Göran Hahne
Läs mer om Göran Hahne