KONST / Litografier / Färglitografi 14156253
nr 1415 6253
Göran Hahne
(f. 1943), Sverige
Signerad, numrerad 197/210. Färglitografi, bildmått: 48x32cm, yttermått inklusive ram: 64x46cm
Göran Hahne, svensk målare, grafiker och illustratör född 1943.
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 20:02:32
24/8 17:23:54
100 kr
26/8 06:32:40
Göran Hahne
Läs mer om Göran Hahne