KONST / Litografier / Färglitografi 9166107
nr 916 6107
Göran Hahne
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Göran Hahne (f. 1943), Midsommardans, signerad, EA (konstnärens exemplar), 13/18, motivet: 50x37
Göran Hahne, svensk målare, grafiker och illustratör född 1943.
Utrop:
400 kr
måndag 6 oktober 2014
kl 18:57:45
Göran Hahne
Läs mer om Göran Hahne