KONST / Litografier / Färglitografi 15847107
nr 1584 7107
Göran Hägg
(f. 1949), Sverige
Komposition. Signerad, numrerad 95/100. Färglitografi, bildmått: 54x75 cm, yttermått inklusive ram: 69x90 cm
Göran Hägg, svensk bildkonstnär född 1949.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 december 2023
kl 19:29:30
11/12 15:37:10