KONST / Litografier / Färglitografi 15847107

nr 1584 7107

Göran Hägg

(f. 1949), Sverige

Komposition. Signerad, numrerad 95/100. Färglitografi, bildmått: 54x75 cm, yttermått inklusive ram: 69x90 cm

Göran Hägg, svensk bildkonstnär född 1949.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 11 december 2023
kl 19:29:30

11/12 15:37:10 1      Vinnande bud

Göran Hägg

Läs mer om Göran Hägg