KONST / Litografier / Färglitografi 11482601
nr 1148 2601
Göran Folcker
(1920-2000), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 163/280, motivet: diameter: 30
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 december 2017
kl 20:46:21
3/12 22:42:30
Göran Folcker
Läs mer om Göran Folcker