KONST / Litografier / Färglitografi 11402613
*
nr 1140 2613
Gianni Bertini
(1922-2010), Italien
Färglitografi, Gianni Bertini (1922-2010), 6/15, löst blad, bladets mått: 51x33
Gianni Bertini, italiensk bildkonstnär född 1922, död 2010.
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 30 oktober 2017
kl 19:17:45
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/10 17:07:32
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Gianni Bertini
Gianni Bertini, italiensk bildkonstnär född 1922, död 2010.
Läs mer om Gianni Bertini
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa färglitografi gianni bertini grafik italien italiensk italiensk konstnär italienska konstnärer italy litografi litografier litografiskt blad löst blad sydeuropa
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:08
-
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:12
-
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:29
-
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:41
-
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:28
*
Gianni Bertini
Gianni Bertini, italiensk bildkonstnär född 1922, död 2010.
Läs mer om Gianni Bertini
nr 1140 2613
Gianni Bertini
(1922-2010), Italien
Färglitografi, Gianni Bertini (1922-2010), 6/15, löst blad, bladets mått: 51x33
Gianni Bertini, italiensk bildkonstnär född 1922, död 2010.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 30 oktober 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
26/10 17:07:32 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Gianni Bertini
Gianni Bertini, italiensk bildkonstnär född 1922, död 2010.Läs mer om Gianni Bertini
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa färglitografi gianni bertini grafik italien italiensk italiensk konstnär italienska konstnärer italy litografi litografier litografiskt blad löst blad sydeuropa
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:08 -
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:12 -
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:29 -
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:41 -
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:28