KONST / Litografier / Färglitografi 14823003

nr 1482 3003

Georges Laporte

(1926-2000), Frankrike

Signerad, numrerad 55/120, blomsterstilleben. Färglitografi, bildmått: 62x46 cm, yttermått inklusive ram: 78x57 cm

GeorgesLaporte, fransk bildkonstnär född 1926, död 2000.

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 15 augusti 2022
kl 18:57:01

14/8 19:42:03 1      Vinnande bud

Georges Laporte

Läs mer om Georges Laporte