KONST / Litografier / Färglitografi 15286475

nr 1528 6475

Georges Laporte

(1926-2000), Frankrike

Ekor på strand. Signerad, numrerad 3/150. Färglitografi, bildmått: 46x38 cm, yttermått inklusive ram: 37x52 cm

GeorgesLaporte, fransk bildkonstnär född 1926, död 2000.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 20 mars 2023
kl 18:43:33

20/3 14:00:39 1      Vinnande bud

Georges Laporte

Läs mer om Georges Laporte