KONST / Litografier / Färglitografi 15286475
nr 1528 6475
Georges Laporte
(1926-2000), Frankrike
Ekor på strand. Signerad, numrerad 3/150. Färglitografi, bildmått: 46x38 cm, yttermått inklusive ram: 37x52 cm
GeorgesLaporte, fransk bildkonstnär född 1926, död 2000.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 mars 2023
kl 18:43:33
20/3 14:00:39
Georges Laporte
Läs mer om Georges Laporte
Georges Laporte
Läs mer om Georges Laporte
nr 1528 6475
Georges Laporte
(1926-2000), Frankrike
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 20 mars 2023 |
| 20/3 14:00:39 | 1 | Vinnande bud |
Georges Laporte