KONST / Litografier / Färglitografi 16306012

nr 1630 6012

Frédéric Iriarte

(f. 1963)

Signerad, numrerad 81/190. Färglitografi, bildmått: 26x53 cm, yttermått inklusive ram: 46x70 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 1 juli 2024
kl 18:49:57

29/6 23:49:40 1      100 kr
30/6 19:30:08 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor