KONST / Litografier / Färglitografi 15327402
nr 1532 7402
Frank Björklund
(f. 1960), Sverige
"Molningen". Signerad, numrerad 25/125. Färglitografi, bildmått: 56x40 cm, yttermått inklusive ram: 66x48 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 april 2023
kl 20:08:44
3/4 19:04:50
Frank Björklund
Läs mer om Frank Björklund