KONST / Litografier / Färglitografi 15327402
*
nr 1532 7402
Frank Björklund
(f. 1960), Sverige
"Molningen". Signerad, numrerad 25/125. Färglitografi, bildmått: 56x40 cm, yttermått inklusive ram: 66x48 cm
Frank Björklund, svensk bildkonstnär, grafiker och tecknare född 1960 i Härnösand.
Följerätt
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 april 2023
kl 20:08:44
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/4 19:04:50
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Frank Björklund
Frank Björklund, svensk bildkonstnär, grafiker och tecknare född 1960 i Härnösand.
Läs mer om Frank Björklund
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: frank björklund färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9380 Färglitografi
Alain Soucasse (f. 1951), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 20:17
-
9114 Färglitografi
Bengt Ã…berg (f. 1941), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 20:11
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 18:08
-
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 20:12
-
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 20:29
*
Frank Björklund
Frank Björklund, svensk bildkonstnär, grafiker och tecknare född 1960 i Härnösand.
Läs mer om Frank Björklund
nr 1532 7402
Frank Björklund
(f. 1960), Sverige
"Molningen". Signerad, numrerad 25/125. Färglitografi, bildmått: 56x40 cm, yttermått inklusive ram: 66x48 cm
Frank Björklund, svensk bildkonstnär, grafiker och tecknare född 1960 i Härnösand.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 700 kr |
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 3 april 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/4 19:04:50 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Frank Björklund
Frank Björklund, svensk bildkonstnär, grafiker och tecknare född 1960 i Härnösand.Läs mer om Frank Björklund
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: frank björklund färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9380 Färglitografi
Alain Soucasse (f. 1951), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 20:17 -
9114 Färglitografi
Bengt Ã…berg (f. 1941), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 20:11 -
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 18:08
-
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 20:12 -
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 20:55 -
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 20:29