KONST / Litografier / Färglitografi 11409632
nr 1140 9632
Franco Costa
(f. 1934), Italien
Färglitografi, 4 st, Franco Costa (f. 1934), figurkompositioner, signerade och daterade, motivet: 80x60
Kondition: utan glas, en med skadat glas
Franco Costa, född 1934, italiensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 30 oktober 2017
kl 19:12:05
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
6
1.600 kr
1.000 kr
6
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
6
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
6
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
6
1.600 kr (Budbetjänt)