KONST / Litografier / Färglitografi 12691139
nr 1269 1139
Finn Mickelborg
(1932-2007), Danmark
Färglitografi, Signerad, numrerad 22/99, daterad 1946. Motivet: 43x60 cm
Finn Mickelborg, dansk bildkonstnär född 1932, Köpenhamn, Danmark, död 2007.
Utrop:
500 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 18:14:41
Finn Mickelborg
Läs mer om Finn Mickelborg