KONST / Litografier / Färglitografi 12691128
nr 1269 1128
Fernandez Arman
(1928-2005), Frankrike
Färglitografi, Signerad, numrerad 1/300, komposition, bladets mått: 66x49 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 18:36:17
19/8 18:31:18
Fernandez Arman
Läs mer om Fernandez Arman