KONST / Litografier / Färglitografi 14632218
nr 1463 2218
Fernand Léger
(1881-1955), Frankrike
Fernand Léger (1881-1955), Frankrike, EFTER. Signerad i tryckplåt, komposition. Färglitografi, bildmått: 35x25cm, yttermått inklusive ram: 53x43cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 25 april 2022
kl 19:07:36
1.700 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
25 apr
Fernand Léger
Läs mer om Fernand Léger