KONST / Litografier / Färglitografi 11944102
nr 1194 4102
Ewert Karlsson EWK
(1918-2004), Sverige
Färglitografi, Mao, 1969. Signerad, numrerad 28/200, daterad -95. Löst blad, 45x62 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 juli 2018
kl 19:30:26
24/7 14:01:23
150 kr
30/7 08:26:57
Ewert Karlsson EWK
Läs mer om Ewert Karlsson EWK