ART / Lithographs / Litograph in colors 11522021
nr 1152 2021
Evy Låås
(1923-1999), Sverige
Evy Låås (1923-1999), Sverige. Interiör, signerad och numrerad 287/360, motivet: 62x77,
LITOGRAPH IN COLORS, Interiör, signerad och numrerad 287/360, motivet: 62x77
Evy Låås, born 1923, dead 1999, Swedish painter and draughtsman.
800
SEK 200
Monday December 11 2017
at 21:02:06
150 kr
150 kr
150 kr (Robot)
Evy Låås
Read more about Evy Låås