KONST / Litografier / Färglitografi 13978334

nr 1397 8334

Ernst Billgren

(f. 1957), Sverige

Färglitografi, Ernst Billgren (f. 1957), Sverige. Ramen med mosaik. Signerad, numrerad 21/175. Motivet: 59x53cm, yttermått inklusive ram: 83x72cm

Ernst Billgren, född 1957 i Stockholm, Svensk konstnär.

Utrop:

4.000 kr

Såld:

6.800 kr

måndag 17 maj 2021
kl 20:21:43

Ernst Billgren

Läs mer om Ernst Billgren