KONST / Litografier / Färglitografi 10291283
nr 1029 1283
Erling Ärlingsson
(1904-1983), Sverige
Färglitografi, Erling Ärlingsson (1904-1983), 20/300, signerad, 54x49
Erling Ärlingsson, född 1904 i Kil i Värmland, död 1983, svensk målare,
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 4 april 2016
kl 18:06:55
300 kr
450 kr
Erling Ärlingsson
Läs mer om Erling Ärlingsson