KONST / Litografier / Färglitografi 12804439
nr 1280 4439
Erik Olsson Sanda
(1919-2006), Sverige
Färglitografi, Erik Olsson Sanda (1919-2006), Signerad, daterad 1953, numrerad 11/20. Motivet: 28x51 cm
Erik Olsson Sanda, svensk bildkonstnär född 1919, död 2006.
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 20:08:15
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Erik Olsson Sanda
Läs mer om Erik Olsson Sanda