KONST / Litografier / Färglitografi 12433694

nr 1243 3694

Färglitografi

Erik Olson (1901-1986), Sverige. Signerad, daterad 1962. Numrerad. Motivet: 50x35 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 25 mars 2019
kl 19:39:18

20/3 22:46:59 1      Vinnande bud