KONST / Litografier / Färglitografi 14797021
nr 1479 7021
Färglitografi
Erik Olson. Signerad, daterad 1967, ansikten. Färglitografi, bildmått: 41x60 cm, yttermått inklusive ram: 53x70 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 18 juli 2022
kl 18:18:56
1.100 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)