KONST / Litografier / Färglitografi 13878049
nr 1387 8049
Erik H Olson
(1909-1995), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 97/100. Motivet: 46x55, yttermått inklusive ram: 65x72cm
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 29 mars 2021
kl 20:24:46
350 kr
Erik H Olson
Läs mer om Erik H Olson