KONST / Litografier / Färglitografi 11565171
nr 1156 5171
Enrico Baj
(1924-2003), Italien
Färglitografi, Gråtande figur, signerad och numrerad 40/100, motivet: 45x58
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 22 januari 2018
kl 19:23:07
300 kr
400 kr
Enrico Baj
Läs mer om Enrico Baj