KONST / Litografier / Färglitografi 10884076
nr 1088 4076
Elisabeth Jansson
(f. 1951), Sverige
Färglitografi, Elisabeth Jansson (f. 1951), tre damer, EA-upplaga, signerad, motivet: 40x32
Elisabeth Jansson, svensk målare och grafiker född i Fagersta 1951.
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 6 februari 2017
kl 21:01:36
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
Elisabeth Jansson
Läs mer om Elisabeth Jansson