KONST / Litografier / Färglitografi 8382107
nr 838 2107
Färglitografi
Elisabet Jansson, 261/295, signerad, motivets mått: 27x21
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 5 augusti 2013
kl 19:15:25
100 kr
200 kr
200 kr
250 kr
300 kr
400 kr
400 kr
450 kr