KONST / Litografier / Färglitografi 15528294
nr 1552 8294
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Utsikt från Beckholmen. Signerad, numrerad hc. Färglitografi, bildmått: 51x62 cm, yttermått inklusive ram: 61x70 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 17 juli 2023
kl 18:32:47
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
1.000 kr
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg