KONST / Litografier / Färglitografi 15528125
nr 1552 8125
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Signerad, numrerad 11/340. Färglitografi, bildmått: 38x45 cm, yttermått inklusive ram: 57x62 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 juli 2023
kl 18:16:42
17/7 17:21:11
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg