KONST / Litografier / Färglitografi 16217235

nr 1621 7235

Elis Åslund

(1872-1956), Sverige

Fjällmotiv. Signerad, numrerad 191/200, daterad 1920. Färglitografi, bildmått: 31x38 cm, yttermått inklusive ram: 46x55 cm

Utrop:

500 kr

måndag 20 maj 2024
kl 19:46:38

Elis Åslund

Läs mer om Elis Åslund