KONST / Litografier / Färglitografi 15992027

nr 1599 2027

Färglitografi

Elias Ryberg, "Utsikt mot Fåfängan". Signerad, numrerad 181/360. Färglitografi, bildmått: 51x62 cm, yttermått inklusive ram: 65x75 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 19 februari 2024
kl 19:51:49

17/2 16:45:52 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 19 feb

Stockholm

Läs mer om Stockholm