KONST / Litografier / Färglitografi 15992027
nr 1599 2027
Färglitografi
Elias Ryberg, "Utsikt mot Fåfängan". Signerad, numrerad 181/360. Färglitografi, bildmått: 51x62 cm, yttermått inklusive ram: 65x75 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 februari 2024
kl 19:51:49
17/2 16:45:52
19 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm