KONST / Litografier / Färglitografi 14797093
nr 1479 7093
Einar Rosén
(1910-1998), Sverige
Fönster. Signerad, numrerad 23/310. Färglitografi, bildmått: 47x37 cm, yttermått inklusive ram: 65x52 cm
Einar Rosén, svensk målare och grafiker född 1910, död 1998.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 juli 2022
kl 18:14:13
14/7 16:14:54
Einar Rosén
Läs mer om Einar Rosén