KONST / Litografier / Färglitografi 15306258
nr 1530 6258
Einar Jolin
(1890-1976), Sverige
Signerad, numrerad 13/360. Färglitografi. Bladets mått: 54x76, oramad
Einar Jolin, född 1890 i Stockholm, död 1976. Svensk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 mars 2023
kl 20:38:17
27/3 20:21:23