KONST / Litografier / Färglitografi 15649178
nr 1564 9178
Färglitografi
6 st, efter von Wright, Fåglar, yttermått inklusive ram: 46x36 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 september 2023
kl 18:11:56
100 kr
150 kr