ART / Lithographs / Litograph in colors 15243122
nr 1524 3122
LITOGRAPH IN COLORS
Efter Marc Chagall, stämpelsignerad, 390/500. Litograph in colors, Image dimensions: 70x58 cm, outer dimensions including frame: 104x86,
Efter Marc Chagall, stämpel. Signerad, numrerad 390/500. Färglitografi, bildmått: 70x58 cm, yttermått inklusive ram: 104x86 cm
1500
SEK 1000
Monday February 27 2023
at 20:01:55
23/2 22:36:23