KONST / Litografier / Färglitografi 14257298
nr 1425 7298
Färglitografi
Efter Georges Braque, ej signerad. Färglitografi, bildmått: 91x63, yttermått inklusive ram: 104x75 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 18:53:02
600 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)