KONST / Litografier / Färglitografi 15707109
nr 1570 7109
Färglitografi
efter Andy Warhol, Marilyn. Färglitografi, bildmått: 90x90 cm, yttermått inklusive ram: 110x110 cm. Ej signerad
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 16 oktober 2023
kl 20:15:02
2.400 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.800 kr