KONST / Litografier / Färglitografi 9007200
nr 900 7200
Färglitografi
efter Alf Bergström, 41 x 59, Drottningholm
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 16 juni 2014
kl 20:14:04
200 kr
350 kr
250 kr