KONST / Litografier / Färglitografi 12308007

nr 1230 8007

Ebbe Höglund

(1914-1993), Sverige

Färglitografi, Ebbe Höglund (1914-1993), Sverige. Slussen. Signerad, numrerad 70/300, bladets mått: 28x41 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 21 januari 2019
kl 20:47:37

  • Tema
  • 21 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Ebbe Höglund

Läs mer om Ebbe Höglund