KONST / Litografier / Färglitografi 12308007

nr 1230 8007

Ebbe Höglund

(1914-1993), Sverige

Färglitografi, Ebbe Höglund (1914-1993), Sverige. Slussen. Signerad, numrerad 70/300, bladets mått: 28x41 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 21 januari 2019
kl 20:47:37

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 21 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Ebbe Höglund

Läs mer om Ebbe Höglund