KONST / Litografier / Färglitografi 17526690
nr 1752 6690
Ebba Kristina Wingårdh
(f. 1962), Sverige
"De va en lördagafton". Signerad, numrerad 96/175. Färglitografi. Bladets mått: 35x42 cm, yttermått inklusive ram: 42,5x52,5
Ebba Kristina Wingårdh, svensk bildkonstnär född 1962.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 januari 2026
kl 18:49:47
9/1 16:57:27
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Ebba Kristina Wingårdh
Läs mer om Ebba Kristina Wingårdh