KONST / Litografier / Färglitografi 17526690

nr 1752 6690

Ebba Kristina Wingårdh

(f. 1962), Sverige

"De va en lördagafton". Signerad, numrerad 96/175. Färglitografi. Bladets mått: 35x42 cm, yttermått inklusive ram: 42,5x52,5

Ebba Kristina Wingårdh, svensk bildkonstnär född 1962.

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 12 januari 2026
kl 18:49:47

9/1 16:57:27 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Ebba Kristina Wingårdh

Läs mer om Ebba Kristina Wingårdh