ART / Lithographs / Litograph in colors 13442269
nr 1344 2269
Danka Jaworska
(f. 1951), Sverige
Danka Jaworska (b. 1951), Sweden. Signerad ej numrerad. Subject: 21x23 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad ej numrerad. Motivet: 21x23 cm
Danka Jaworska, Swedish painter, born in Poland 1951.
600
SEK 400
Monday August 31 2020
at 18:02:23
250 kr
150 kr
200 kr (Robot)
250 kr
250 kr (Robot)
350 kr