ART / Lithographs / Litograph in colors 11389118
nr 1138 9118
Dan Nygård
(f. 1943), Sverige
Dan Nygård (b. 1943), '4310', sheet: 40x28,
LITOGRAPH IN COLORS, Dan Nygård (f. 1943), '4310', bladets mått: 40x28
Dan Nygård, born 1943, Swedish painter.
SEK 150
Monday October 23 2017
at 20:41:05
20/10 18:18:30
100 kr
23/10 17:50:07