KONST / Litografier / Färglitografi 15629185
nr 1562 9185
Curt Sjöberg
(1911-1987), Sverige
Trosa torg. Signerad, numrerad 274/360. Färglitografi, bildmått: 37x47 cm, yttermått inklusive ram: 49x57 cm
Curt Sjöberg, svensk bildkonstnär född 1911, död 1987.
Utrop:
500 kr
måndag 11 september 2023
kl 19:32:03