KONST / Litografier / Färglitografi 14834037

nr 1483 4037

Curt Sjöberg

(1911-1987), Sverige

"Torget Trosa", färglitografi. Signerad, numrerad 335/360, bildmått. 50x41 cm, yttermått inklusive ram. Ca 57,5x48,5 cm

Curt Sjöberg, svensk bildkonstnär född 1911, död 1987.

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 22 augusti 2022
kl 18:57:56

Curt Sjöberg

Läs mer om Curt Sjöberg