KONST / Litografier / Färglitografi 12769330
nr 1276 9330
Curt Hillfon
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Monogramsignerad, numrerad 8/9. Bladets mått: 56x79 cm
Curt Hillfon, född 1943 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 23 september 2019
kl 20:09:11
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)