KONST / Litografier / Färglitografi 12507021

nr 1250 7021

Corneille

(1922-2010), Belgien

Färglitografi, Corneille (1922-2010), Belgien. Signerad, daterad -99,181/200. Motivet: 44x56

måndag 29 april 2019
kl 18:21:14

Corneille

Läs mer om  Corneille