KONST / Litografier / Färglitografi 12422101

nr 1242 2101

Corneille

(1922-2010), Belgien

Färglitografi, Corneille (1922-2010), Belgien. "Serenite". Signerad, daterad 2001,22/25. Motivet: 93x137 cm (rammått 127x167 cm)

Utrop:

15.000 kr

Såld:

11.000 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:24:32

18/3 18:30:56 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 mar

Corneille

Läs mer om  Corneille