KONST / Litografier / Färglitografi 11609012
nr 1160 9012
Färglitografi
Collomb, fruktträd, signerad och numrerad 31/100. 58x44 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 5 februari 2018
kl 19:49:45
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr