KONST / Litografier / Färglitografi 14235088
nr 1423 5088
Claes Folcker
(1940-2019), Sverige
Signerad, numrerad 12/200, "Harlem NY". Färglitografi, bildmått: 29x24cm, yttermått inklusive ram: 47x32cm
Claes Folcker, svensk målare, tecknare och illustratör född 1940, död 2019.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 20:38:51
4/10 17:00:29
Claes Folcker
Läs mer om Claes Folcker