KONST / Litografier / Färglitografi 14666322
nr 1466 6322
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Signerad, numrerad 12/250. Färglitografi, bildmått: 32x40cm, yttermått inklusive ram: 48x57cm.
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 maj 2022
kl 19:37:50
4/5 10:53:05
100 kr
9/5 18:35:12
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm