KONST / Litografier / Färglitografi 14655051
nr 1465 5051
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Signerad, numrerad 133/310. Färglitografi, bildmått: 57x41cm, yttermått inklusive ram: 78x60cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 2 maj 2022
kl 20:54:13
2/5 01:16:59
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm